0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller

0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller

Ürün Kodu: 6978236782561

272.73

TL

150.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller - Ürün Açıklaması

Jellian Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller

Cilt yenilenmesine takviye olarak kullanılacak ürünlerin direkt olarak göz altlarına açılan mikro kanallardan derinin orta tabakası olan dermise ulaşması sağlanır ve böylelikle normalde olduğundan 40 kat daha hızlı bir şekilde cilt tarafından emilir, böylece tüm göz altı problemlerinizden kurtulmanıza olanak sağlar.

Göz altı ve göz çevresi uygulaması:
Yüz temizleme jeli ile yüzünüzü temizledikten sonra dermarollerı dik açı ile tutarak aynı yerden en az 4 defa geçecek şekilde tarama yapınız. Dermarolleri önce + sonra x yönlerinde gezdirerek yıldız şeklini verecek biçimde uygulama alanında hafif bastırarak gezdiriniz. Uygulamadan sonra serumu uygulama alanlarına masaj uygulaması şeklinde yediriniz.

Jellian Micro Eye Dermarollerın Faydaları Nelerdir?

- Dermaroller üzerinde 180 adet titanyum iğne bulunmaktadır.
- Kan dolaşımını hızlandırır.
- Dokularda hücre üretimini destekler.
- Dokuların yenilenmesini sağlar.
- Elastin-Kolajen, fibronektin hyaluronic asit stimülasyonunu arttırarak anti-aging etki sağlar.
- Göz altı torbalarının giderilmesini sağlar.
- Göz altı ve çevresi kırışıklıkların yok edilmesini sağlar.
- Göz altı ve göz çevresi koyu halkaların giderilmesini sağlar.


EN AZ 4 KEZ, EN FAZLA 8 KEZ TEKRARLANMALIDIR.
Dermaroller seans uygulaması:
1.Ay: Haftada 1 defa olmak üzere ayda toplam 4 seans
2.Ay: 15 günde 1 defa olmak üzere ayda toplam 2 seans
3.Ay: Ayda 1 defa
4.Ay: Ayda 1 defa olmak üzere ilk tedavi paketi bitirilmiş olur.
Alınacak sonuca göre gerekmesi durumunda ilk paketteki uygulama gibi bir paket uygulaması daha yapılabilir.
Önemli not:
Her uygulamadan önce dermarollerinizi dezenfektan sprey ile mutlaka dezenfekte ediniz.
Dermaroller kullanımında dikkat edilmesi gereken öncelikli hususlar arasında Titanium olmasına özen gösterilmedilir, çelik iğneli dermaroller cilt yüzeyince yıpranma ve yara izi yapmaktadır çelik zamanla paslanma ve iğnelerde bozulma sağlaması sebebi ile cilt yüzeyinde geri dönüşü zor sonuçlar doğurmaktadır bu sebeple satın alınan dermaroller da titanyum iğneli olmasına dikkat edilmedilir.


 

0,25 mm - Titanyum 180 İğne Micro Eye Dermaroller hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 05072240015müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 05072240015 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi