Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme FırçasıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası

Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası

Ürün Kodu: 6978236798265

254.55

TL

140.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası - Ürün Açıklaması

Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası Düzenli kullanımında cilt üzerinde %50-60 oranında onarım sağlar...

Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası

Cilt bakımında derinlemesine temizlik için gözeneklerdeki kir ve fazla yağın temizlenmesi gerekir. Yüzümüzü temizlerken ne kadar özenli olursak olalım maalesef tüm bölgelere ulaşamıyoruz. Jellian 5 Başlıklı Frimatör Yüz Temizleme Fırçası işte bu noktada devreye giriyor. Titreşimli ya da dairesel hareketlerle çalışan Jellian 5 Başlıklı Frimatör Yüz Temizleme Fırçası, cildimizi elimizle ya da bir pamuk yardımıyla temizlediğimizden daha fazla bölgeye ulaşıyor ve gözenekleri kir ve yağdan arındırıp daha iyi temizliyor.

- Jellian 5 Başlıklı Frimatör Yüz Temizleme Fırçası, cilt hastalığı olan veya aşırı hassas ciltler dışındaki cilt tipleri için uygun. 

- Jellian 5 Başlıklı Frimatör Yüz Temizleme Fırçasını eğer normal bir cildiniz varsa iki günde bir kullanabilirsiniz. Hassas bir cilde sahipseniz eğer, haftada bir veya iki kere kullanmanızı öneririz. Jellian 5 Başlıklı Frimatör Yüz Temizleme Fırçası ne kadar hassas olsal bile fazla ve yanlış kullanımda cildinizi yıpratabilir.

Nasıl Kullanırım?

Jellian 5 Başlıklı Frimatör Yüz Temizleme Fırçasından maksimum verimi alabilmek için öncelikle yüzünüzdeki makyajı, makyaj temizleme rutininize göre temizlemelisiniz. Daha sonra yüzünüzü ve fırçayı ıslatın, fırçanın üzerine Jellian Yüz Temizleme Toniğini sıkıp cihazı çalıştırın ve kullanmaya başlayın. Jellian 5 Başlıklı Frimatör Yüz Temizleme Fırçası cildinize derinlemesine temizlik yapacak şekilde tasarlandığı için bastırmanıza gerek kalmaz. Fazla bastırırsanız cildinizi tahriş edebilirsiniz. Cihazı aynı bölgede fazla tutmamaya özen gösterin, toplamda 1-1.30 dakikada cilt temizliğinizin bitmiş olması önemli. Daha sonra yüzünüzü ılık bir suyla yıkayın ve Jellian Yüz Toniğini cildinize uygulayın. Gözenekleriniz yeterince temizlendiği için Jellian Yüz Toniğinden en yüksek verimi alacaksınız.  Fırçanızın başlığını kullanım sıklığınıza göre 3 ya da 6 ayda bir değiştirmelisiniz.​

Jellian markasının en beğenilen modellerinden olan Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası orjinal ambalajında, uygun tasarım Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası ve diğer Jellian güzellik ürünleri modellerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıJellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası
Stok Kodu6978236798265
Ürün KategorisiGüzellik Ürünleri
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Jellian 5 Başlıklı Frimatör - Yüz Temizleme Fırçası hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi