Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin ÇözümBeyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin ÇözümBeyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin ÇözümBeyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm

Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm

Ürün Kodu: 8680254566143

92.31

TL

60.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm - Ürün Açıklaması

Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm Krem cilde derinlemesine işleyerek hızlıca etki eder.

Jellian Beyazlatıcı Krem

Arbutin, genellikle ayı üzümü (uva ursi), kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan doğal bir aktiftir. Ciltteki fazla melanini inhibe ederek cildin renk ayrışmalarını kısa sürede ( 8-12 hafta ) azaltır. Leke ya da hiperpigmentayon tedavisinde etkili aktiflerden biridir. Cilde uygulanmasından hemen sonra enzimlerle birleşerek fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. UV ile oluşan pigmentasyonda da etkili olduğu klinik olarak ispatlanmıştır. Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin doğal renk açıcı etkisi ile ürünün etkisini arttırmaktadır.
 

Kullanım Bilgisi:

Sabah ve akşam, kremi kullanacağınız bölgeyi temizledikten sonra krem cildinize nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız.


Uyarı ve Saklama Koşulları:

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
- Oda sıcaklığında ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız.
- Son kullanma tarihi ve patri numarası ambalaj üzerindedir.
 

ALOE VERA İÇERMEKTEDİRJellian markasının en beğenilen modellerinden olan Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm orjinal ambalajında Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm, uygun tasarım Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm ve diğer Jellian cilt bakım kremlerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıBeyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm
Stok Kodu8680254566143
Ürün KategorisiVücut Bakımı
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 41 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0850 840 95 63 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi