Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin ÇözümBeyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin ÇözümBeyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin ÇözümBeyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm

Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm

Ürün Kodu: 8680254566143

153.85

TL

100.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm - Ürün Açıklaması

Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm Krem orjinal ambalajında olup iade garantili üründür.

Cilt üzerinde pek çok koyulaşma etkileri ve ten renginin daha farklı tonlara çalması gibi durumlar pek çok sebebe bağlı olabilmektir. Yaşanılan hastalıklar, hamilelik evreleri, hava koşulları, ergenlik çağları ya da diğer etkenler, ciltlerin koyulaşmasına neden olan faktörler arasında görülebilir. Jellian Cilt Beyazlatma Kremi ise doğrudan cilt üzerinde gereksinim duyulan minerallerin kazanılmasını sağlar. Bunun için de doğru şekilde krem kullanımının gerçekleşmesi takdirde, cilt üzerinde var olan koyulaşmalar giderilecek ve istenilen ton elde edilecektir.

Cilt Beyazlatma Kremi Nasıl Kullanılmalı?

Krem hangi bölgeye sürülecekse, o bölge iyice yıkanmalı ve ardından durulanmalıdır. Sonrasında ise kremi temizlenen cildinizi sürmeli ve ince tabaka haline getirmelisiniz. Akşam ve sabah olmak üzere günde 2 kez kullanım sağlamanız, istenilen sonucu almanızı sağlar.

Cilt Beyazlatma Kremi ile Cilt Ne Zaman Beyazlar?

Bu tamamen kişinin biyolojik yapısına ve düzenli kullanımına bağlıdır. Eğer Cilt Beyazlatma Kremi doğru şekilde her gün 2 kez kullanılırsa, kısa süre içerisinde etkili bir sonuç vermeye başlayacaktır. Sık sık sürülmesi vereceği etkiyi hızlı yapmayacaktır. Bu nedenle gereken hassasiyet her zaman gönderilmelidir.
 

Jellian Beyazlatıcı Krem

Arbutin, genellikle ayı üzümü (uva ursi), kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan doğal bir aktiftir. Ciltteki fazla melanini inhibe ederek cildin renk ayrışmalarını kısa sürede ( 8-12 hafta ) azaltır. Leke ya da hiperpigmentayon tedavisinde etkili aktiflerden biridir. Cilde uygulanmasından hemen sonra enzimlerle birleşerek fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. UV ile oluşan pigmentasyonda da etkili olduğu klinik olarak ispatlanmıştır. Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin doğal renk açıcı etkisi ile ürünün etkisini arttırmaktadır.
 

Kullanım Bilgisi:

Sabah ve akşam, kremi kullanacağınız bölgeyi temizledikten sonra krem cildinize nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız.


Uyarı ve Saklama Koşulları:

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
- Oda sıcaklığında ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız.
- Son kullanma tarihi ve patri numarası ambalaj üzerindedir.
 

ALOE VERA İÇERMEKTEDİRJellian markasının en beğenilen modellerinden olan Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm orjinal ambalajında Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm, uygun tasarım Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm ve diğer Jellian cilt bakım kremlerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıBeyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm
Stok Kodu8680254566143
Ürün KategorisiVücut Bakımı
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Beyazlatıcı Krem - Cilt Kararmalarına Kesin Çözüm hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 41 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0850 840 95 63 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi