Dijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici Dijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici Dijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici

Dijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici

Ürün Kodu: j-0069

2692.31

TL

1750.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Dijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ürün Açıklaması

Güzellik Ürünleri Kategorisindeki cilt bakım cihazı arayanlar için en doğru seçim www.jellian.com

Jellian Dijital Plex Pen Cihazı, göz kapakları sarkmasının giderilmesinde ameliyatsız, kansız, dikişsiz  tedavi olanağı sağlar.

Jellian Dijital Plex Pen Cihazı ile hangi tedaviler yapılabilir?- Kaz ayağı çizgileri
- Akne ve akne izleri
- Göz kapaklarındaki beyaz ve sarı lekeler
- Dudak üzeri sigara çizgileri
- Çeşitli et benleri (yalnızca kesinlikle riski olmayan benler)
- Karın germe ve boyun germe
- Çil tedavileri
- Yara izlerini silme
- Siğil tedavileriTedavi herkes için uygundur fakat işlem yapılacak bölgede aktif yara veya enfeksiyonu olanlar ile gebelerde kullanılmaz.

İşlem öncesinde 1 hafta boyunca kan sulandırıcı ilaçların, ağrı kesicilerin ve alkol kulanımının olmaması gerekir.
Jellian Dijital Plex Pen sonrası ne ile karşılaşırım ve nasıl bir bakım yapabilirim? Tedavi alanı çevresinde şişlik-ödem görülmesi normaldir. (Ödem için ödem çözücü solüsyon önerilir. Kişiden kişiye değişmekle birlikte bu ödemin çözülmesi 1-5 gündür). Tedavi alanı nötr sabun (ph:5,5) (bulunabilirse marsilya sabunu) ile temizlenmelidir ve hiçbir alkollü ürün ile dezenfekte edilmemelidir. Dezenfektan olarak yalnızca benzalkonyum klorür içerikli ürünler tercih edilmelidir. Oluşan kabuklar herhangi bir flaster veya bant ile kapatılmamalıdır. Buharlaşarak kabuk haline gelen doku yaklaşık 7 ile 20 gün arasında düşmektedir. Bu kabuklar kesilikle kaldırılmamalı, kendilerinin düşmesi beklenmelidir. Bölgeyi yumuşatmak için, herhangi bir nemlendirici krem sürülmemelidir. Güneş veya yapay ışıklardan bölgeyi korumak için kalın bir likit fondöten bloğu uygulanmalıdır. (Bilgisayarlar, uva ışık veya ev ışığı dahil). Bu likit fondotenli güneş koruyucular sabah uyandıktan sonra ve akşam yatana kadar birkaç saatte bir tekrarlanmalıdır. Yatmadan önce nötr sabunla ovalamadan likit fondotenli güneş koruyucu silinmeli ödem çözücü ıslak pansuman 10 dk uygulanmalı ve arkasından önerilecek olan göz damlası (sadece kabuklara) sürülerek yatılmalıdır. Sabah uyandıktan sonra yine 10 dk ilaçlı ıslak pansuman arkasından göz damlası (sadece kabuklara) sürülüp cilt damlayı emdikten sonra yine akşam yatana kadar likit fondotenli güneş koruyucu sürülmeye devam edilmelidir.

Sonuç almak için kaç seans gerekir?

Yapılan işleme ve bölgeye göre 1 ila 3 seans gerekebilir.

Jellian Dijital Plex Pen Cihazının yan etkileri nelerdir?  İşlem uygulanan alanda küçük kabuklar meydana gelir. Göz kapağındaki en sık yan etki ödemlenmedir, göz kapakları balon gibi olabilir. (1-5 günde kaybolur). Göz kapağı dışı uygulamalarda birkaç ay süren pembelik meydana gelebilir. Nadiren leke, scar ile karşılaşılabilir. Hijyenik kurallara uyulmazsa enfeksiyon oluşabilir.

Jellian Dijital Plex Pen işlemi sırasında ağrı hissedilir mi? İşlem öncesi lokal anestezik kremler streç altında 30-40 dk bekletilir. Böylece ağrı hissi en aza iner.
Jellian Plex Pen işlemi ne kadar sürer? Lokal anesteziden sonra işlem yaklaşık olarak bölgenin büyüklüğüne göre değişmekle birlikte 10-45 dk sürmektedir.

Ne kadar süre etkilir?Bu süre kişisel faktörlere (uyku düzeni, beslenme alışkanlıkları, sigara alkol tüketimi, sık enfeksiyon geçirme, kullanılan ilaçlar, güneş maruziyeti, az su içme) bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte 2-5 yıl süre ile etkilidir.  
 

Jellian markasının en beğenilen modellerinden olan Dijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici orjinal ambalajında, uygun tasarım Dijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici ve diğer Jellian güzellik ürünleri modellerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıDijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici
Stok Koduj-0069
Ürün KategorisiGüzellik Ürünleri
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Dijital Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici  hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi