Jellian Güzellik Ürünlerimiz

USB GİRİŞLİ SCRUBBER PEELİNG CİHAZI

Siyah noktalardan ve ölü derilerden kurtulmanın tam zamanı!

Jellian Scrubber cilt bakım uzmanları tarafından kullanılan, cilt soyma teknikleri içeresinde en çok kullanılan teknolojiler arasında yer alır. Ağrısız eksfoliasyon (ölü deri hücrelerinin dökülmesi) işlemelerini ürün emilimini tam olarak sağlarken, sağlıklı, güvenli ve daha parlak bir cilt görünümü elde etmeye yarayan özel tasarlanmış bir cihazdır.

 

 

5 BAŞLIKLI YÜZ TEMİZLEME FIRÇASI - CİLT TEMİZLEME EL ALETİ

Cildi normalde olduğundan çok daha pratik ve derinlemesine temizleyen, gün içerisinde porlarda birikmiş olan yağ, makyaj kalıntıları ve mikroorganizmalardan arındırmaya yardımcı olan ideal bir üründür.Jellian Frimatör’un (Facial Brush) Özellikleri Nelerdir?Tüm cilt tipleri için uygundur,
Cildi derinlemesine nazik bir şekilde temizler,
Normalde olduğundan 10 kata kadar daha hızlı ve pratik temizlik sağlar,
Cildi gün içerisinde porlarda biriken toz, kir, yağ, makyaj kalıntıları ve mikroorganizmalardan arındırır.


 

HAMMER YÜZ ÜTÜLEME - CİLT ÜTÜLEME CİHAZI - KIRIŞIKLIK GİDERİCİ EL ALETİ


Jellian Hammer genç, dinamik bir cildi baz alarak cildin dejenere olmasını engellemek, zamanla ciltte oluşan deformasyonları ortadan kaldırarak zamanı geri sarmaya olanak sağlar.

Jellian Hammer sıcak ve soğuk uygulamaları titreşim özelliği yardımı ile uygun etken maddelerin cilt tarafından emilimine olanak sağlar. Böylelikle dejenere olmuş hücrelerin aktivasyonu, porların daraltılması, mikro dolaşımın arttırılmasında etkili profesyonel bir cilt bakım cihazıdır.
 

Diğer güzellik ürünlerimizi incelemek için lütfen TIKLAYINIZ