Jellian 0,75 mm - Dermaroller - Titanyum Micro İğne Cilt Bakım Silindiri Jellian 0,75 mm - Dermaroller - Titanyum Micro İğne Cilt Bakım Silindiri Jellian 0,75 mm - Dermaroller - Titanyum Micro İğne Cilt Bakım Silindiri Jellian 0,75 mm - Dermaroller - Titanyum Micro İğne Cilt Bakım Silindiri

Jellian 0,75 mm - Dermaroller - Titanyum Micro İğne Cilt Bakım Silindiri

Ürün Kodu: j-00332

72.73

TL

40.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian 0,75 mm - Dermaroller - Titanyum Micro İğne Cilt Bakım Silindiri - Ürün Açıklaması

0,75 mm / YÜZ ve BOYUN BÖLGESİ :Saç canlandırma ,hafif kırışıklık - çizgiler, hücre yenileme yüz ve boyun bölgesi anti-aging, hücre yenileme, cilt lekeleri, hafif akne izleri krem emilimi.

Yüz ve boyun bölgesi uygulaması:
Yüzünüzü ve boyun bölgenizi temizleme jeli ile temizledikten sonra dermarollerı dik açı ile tutarak aynı yerden en az 4 defa geçecek şekilde tarama yapınız. Dermarollerı önce + sonra x gezdirerek yıldız biçimini verecek şekilde bölge üzerinde hafif bastırarak gezdiriniz. Uygulamadan sonra yüz bakım kremi uygulayınız.

HER TARAMA ADIMI
EN AZ 4 KEZ, EN FAZLA 8 KEZ TEKRARLANMALIDIR.
Dermaroller seans uygulaması:
1.Ay: Haftada 1 defa olmak üzere ayda toplam 4 seans
2.Ay: 15 günde 1 defa olmak üzere ayda toplam 2 seans
3.Ay: Ayda 1 defa
4.Ay: Ayda 1 defa olmak üzere ilk kür paketi bitirilmiş olur.
Alınacak sonuca göre gerekmesi durumunda ilk paketteki uygulama gibi bir paket uygulaması daha yapılabilir.
Önemli not:

Her uygulamadan önce ve sonra dermarollerinizi dezenfektan sprey ile mutlaka dezenfekte ediniz.

Dermaroller kullanımında dikkat edilmesi gereken öncelikli hususlar arasında Titanium olmasına özen gösterilmedilir, çelik iğneli dermaroller cilt yüzeyince yıpranma ve yara izi yapmaktadır çelik zamanla paslanma ve iğnelerde bozulma sağlaması sebebi ile cilt yüzeyinde geri dönüşü zor sonuçlar doğurmaktadır bu sebeple satın alınan dermaroller da titanyum iğneli olmasına dikkat edilmedilir.

 

Jellian 0,75 mm - Dermaroller - Titanyum Micro İğne Cilt Bakım Silindiri  hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi