Jellian 3 Başlıklı DermarollerJellian 3 Başlıklı DermarollerJellian 3 Başlıklı DermarollerJellian 3 Başlıklı Dermaroller

Jellian 3 Başlıklı Dermaroller

Ürün Kodu: B123

636.36

TL

350.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian 3 Başlıklı Dermaroller - Ürün Açıklaması

Jellian  3 Başlıklı Dermaroller

Özellikleri:
Sivilce ve yara izi geçirme,  kırışıklık karşıtı tedavi (yaşlanma karşıtı)
Saç dökülmesi tedavisi veya saç ekimi , cerrahi skar kaldırma ,selülit tedavilerinde ve selülit azaltmalar da gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başlıkları;
1.5mm başlıklı 
1.00 mm başlıklı
0.5 mm başlıklı

1. Entegre mühürlü paket
2. İç dezenfeksiyon tank tankı, silindir kafası için sabit konumda.
3.Başın Rotary dönüşüm modeli.
4. İnsancıllaştırma kaymaz kavrama tasarımı. 

Jellian 3 Başlıklı Dermaroller hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 05072240015müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 05072240015 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi