Jellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç LoopJellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç Loop

Jellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç Loop

Ürün Kodu: 1531534

1272.73

TL

700.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç Loop - Ürün Açıklaması

Jellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç Loop Düzenli kullanımında cilt üzerinde %50-60 oranında onarım sağlar...

6017-8 'AYARLANABİLİR IŞIK SEVİYELİ' LED IŞIKLI MASAÜSTÜ BÜYÜTEÇ

6017-8 ışıklı büyüteç; evde, ofiste, sağlık ve bakım sektöründe ve çeşitli birçok sektörde kullanılan, kuvvetli led ışığı mükemmele yakın bir görüntü sunan, çıplak gözle görülmesi zor ve ince işlerde kolaylıkla kullanılabilen ledli büyüteçtir.

Büyüteç üzerindeki DOKUNMATİK BUTONLAR sayesinde led ışık seviyesi kademeli olarak ayarlanabilmektedir.

6017-8 AYARLANABİLİR IŞIK SEVİYE ÖZELLİKLİ BÜYÜTEÇ ÖZELLİKLERİ


- 6017-8 büyüteç; sıklıkla evlerde, ofislerde, ince işlerde kullanılabilen, cilt bakımı yapan güzellik salonlarının, altın gümüş işlemesi yapanların, elektronik devreler üzerinde çalışanların, kıymetli maden işlemesi ile uğraşan ustaların, terzilerin, hobi olarak el işi ile uğraşan kişilerin, kısacası ince iş yapan tüm kişilerin kullanması gereken ışıklı büyüteçtir. 
- Mengeneli bağlantı aparatı ile masaya bağlanarak kolaylıkla kullanılabilir.
- 12.7 cm çapında (5 inch' lik) cam lensi sayesinde rahat bir görüş imkanı sağlanmıştır.
- 6017-8 büyüteçin üzerindeki dahili ledler sayesinde daha keskin görüş elde edilir.
- Büyüteç aydınlatması üzerinde 90 adet led bulunmaktadır. Çok net bir görüntüleme sağlamaktadır. 
- Ledlerin IŞIK SEVİYESİ istenildiği seviyede kısılıp açılabilmektedir.
- Akrobat kolları sayesinde istenilen görüş açısına göre büyüteçin pozisyonu ayarlanabilir. Büyüteçin akrobat kollarının ayarlanması için çok az bir kuvvet uygulama yeterlidir. Yapısındaki hassas yaylar sayesinde büyüteçe şık bir hareket imkanı sağlanmıştır. 
- Büyüteçi kullanmadığınız zamanlarda lensin zarar görmemesi için kapağı bulunmaktadır.
- Büyüteci satın aldığınızda karton kutusunun içerisinde korunaklı strafor kutu içerisinde tarafınıza gönderilmektedir. Kargoda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır.
 

Jellian markasının en beğenilen modellerinden olan Jellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç Loop orjinal ambalajında, uygun tasarım Jellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç Loop ve diğer Jellian güzellik ürünleri modellerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıJellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç Loop
Stok Kodu1531534
Ürün KategorisiGüzellik Ürünleri
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Jellian 6017-8 Ayarlanabilir Işık Seviyeli Masaüstü Büyüteç Loop hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 05072240015müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 05072240015 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi