Jellian Beyazlatıcı ve Kükürt Krem SetiJellian Beyazlatıcı ve Kükürt Krem Seti

Jellian Beyazlatıcı ve Kükürt Krem Seti

Ürün Kodu: J002

230.77

TL

150.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Beyazlatıcı ve Kükürt Krem Seti - Ürün Açıklaması

Cilt üzerinde pek çok koyulaşma etkileri ve ten renginin daha farklı tonlara çalması gibi durumlar pek çok sebebe bağlı olabilmektir. Yaşanılan hastalıklar, hamilelik evreleri, hava koşulları, ergenlik çağları ya da diğer etkenler, ciltlerin koyulaşmasına neden olan faktörler arasında görülebilir. Jellian Cilt Beyazlatma Kremi ise doğrudan cilt üzerinde gereksinim duyulan minerallerin kazanılmasını sağlar. Bunun için de doğru şekilde krem kullanımının gerçekleşmesi takdirde, cilt üzerinde var olan koyulaşmalar giderilecek ve istenilen ton elde edilecektir.
Cilt Beyazlatma Kremi Nasıl Kullanılmalı?
Krem hangi bölgeye sürülecekse, o bölge iyice yıkanmalı ve ardından durulanmalıdır. Sonrasında ise kremi temizlenen cildinizi sürmeli ve ince tabaka haline getirmelisiniz. Akşam ve sabah olmak üzere günde 2 kez kullanım sağlamanız, istenilen sonucu almanızı sağlar.

Cilt Beyazlatma Kremi ile Cilt Ne Zaman Beyazlar?Bu tamamen kişinin biyolojik yapısına ve düzenli kullanımına bağlıdır. Eğer Cilt Beyazlatma Kremi doğru şekilde her gün 2 kez kullanılırsa, kısa süre içerisinde etkili bir sonuç vermeye başlayacaktır. Sık sık sürülmesi vereceği etkiyi hızlı yapmayacaktır. Bu nedenle gereken hassasiyet her zaman gönderilmelidir.

Jellian Beyazlatıcı KremArbutin, genellikle ayı üzümü (uva ursi), kış sümbülü, armut ve dut ağacı gibi bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan doğal bir aktiftir. Ciltteki fazla melanini inhibe ederek cildin renk ayrışmalarını kısa sürede ( 8-12 hafta ) azaltır. Leke ya da hiperpigmentayon tedavisinde etkili aktiflerden biridir. Cilde uygulanmasından hemen sonra enzimlerle birleşerek fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. UV ile oluşan pigmentasyonda da etkili olduğu klinik olarak ispatlanmıştır. Meyan kökü ve kına kına bitki özlerinin doğal renk açıcı etkisi ile ürünün etkisini arttırmaktadır.

Kullanım Bilgisi:Sabah ve akşam, kremi kullanacağınız bölgeyi temizledikten sonra krem cildinize nüfuz edinceye kadar dairesel hareketlerle uygulayınız.

Uyarı ve Saklama Koşulları:- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
- Oda sıcaklığında ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız.
- Son kullanma tarihi ve patri numarası ambalaj üzerindedir.

ALOE VERA İÇERMEKTEDİR
كريم جليان المبيض للبشره
 
يمكن أن يعزى العديد من الآثار الداكنة على الجلد ولون البشرة إلى درجات مختلفة لأسباب عديدة. يمكن ملاحظة الأمراض التي تحدث أو مراحل الحمل أو الأحوال الجوية أو المراهقة أو عوامل أخرى من بين العوامل التي تسبب سواد الجلد. يوضع كريم تبييض البشرة جيليان مباشرة على الجلد ليوفر المعادن الضرورية. إذا تم تحقيق الاستخدام الصحيح للكريم ، ستتم إزالة التعتيم على الجلد وسيتم الحصول على الدرجة المرغوبة.
 
كيف يجب ان يستخدم كريم جليان المبيض ؟؟؟
 
إذا تم تطبيق الكريم على المنطقة ، فيجب غسله جيداً ثم شطفه. ثم يجب عليك فرك بشرتك مع كريم ونحافة الجلد. في المساء وفي الصباح 2 مرات في اليوم للحصول على النتائج المرجوة.
 
متى تبدا البشرة بالتاثر والتفتح ؟؟؟
 
هذا يعتمد كليا على البنية البيولوجية والاستخدام المنتظم للشخص .  إذا تم استخدام كريم تفتيح البشرة بشكل صحيح مرتين يوميًا ، فسيبدأ في إعطاء نتيجة فعالة في وقت قصير. التطبيق المتكرر لن يجعل التأثير أسرع. لذلك ، يجب دائمًا إرسال الحساسية المطلوبة.كريم جليان المبيض
 
أربوتين (Arbutin) نشط طبيعي ، مشتق عادة من الأوراق الناضجة للنباتات مثل دب العنب (uva ursi) ، صفير الشتاء ، شجرة الكمثرى والتوت. عن طريق تثبيط الميلانين الزائد في الجلد ، فإنه يقلل من فصل لون الجلد في وقت قصير (8-12 أسابيع). انها واحدة من العوامل النشطة في علاج البقع أو فرط تصبغ. مباشرة بعد التطبيق على الجلد ، فإنه يجمع مع الانزيمات لمنع أكسدة التيروزين المفرط. كما ثبت سريريا أن تكون فعالة في تصبغ مستحث بالأشعة فوق البنفسجية. تزيد مستخلصات نبات عرق السوس وحناء الحناء من تأثير المنتج مع تأثير اللون الطبيعي.معلومات الاستخدام
في الصباح وفي المساء ، بعد وضع الكريم ، ضعيه في حركة دائرية حتى يخترق الكريم بشرتك.


 
التحذيرات وطريقة التخزين
- تجنب ملامسة العينين. في حالة ملامسة العينين ، اشطفي فوراً بالكثير من الماء.
- يخزن في درجة حرارة الغرفة وفي عبوته الخاصة.
- تاريخ انتهاء الصلاحية ورقم patri على العبوة. يشمل على ALOE VERA

+

Jellian Kükürt KremiKükürtün antibakteriyel ve anti fungal etkileri bulunmaktadır. Bu etkileri sayesinde akne tedavisinde etkili bir maddedir. Cildin yağ miktarını düzenler. Her yaşta sivilce problemlerinin önlenmesine yardımcı olur. Bitkisel kökenli gliserin içeriği ile cildinizi nemlendirerek güzel, pürüzsüz bir görünüm kazandırır.
Kullanım Şekli: 

İstenilen cilt bölgesine günde 2-3 defa uygulayınız.


Uyarı ve Saklama Koşulları: - Haricen kullanılır.
- Gözle temas etmesinden sakınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız.
- Açık yara ve tahrişli deriye uygulamayınız.
- Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölümünde alerjen testi yapınız. Alerjik reaksiyon görülmesi halinde kullanmayınız.


ALOE VERA İÇERMEKTEDİR.

Roller Tedavisi