Jellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme Cihazı

Jellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme Cihazı

Ürün Kodu: J-0066

1846.15

TL

1200.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme Cihazı - Ürün Açıklaması

Güzellik Ürünleri Kategorisindeki cilt bakım cihazı arayanlar için en doğru seçim www.jellian.com

Jellian Pen Ultima A1 Otomatik Dermaroller

Cildimizi vitamin iğneleri, hyaluronik asitlerle içeriden, peelingle, roller vb. uygulamalarla dışarıdan yenilemeye, güçlendirmeye çalışırız. Gençlik Kalemi Jellian Pen; cildi içten ve dıştan aynı anda yenilemek için mükemmel bir seçenek sunuyor. 

Jellian Pen Ultima A1'in en önemli özelliği nano teknoloji ile üretilmiş, leke giderme, kırışıklıkları hafifletme, mor halkaları, cilt yenileme ve anti-aging uygulamalarında, ameliyat izlerinde yara ve yanık izlerinde ve ödemleri azaltmada etkilidir.

Jellian Pen Ultima A1 Dermaroller, cildin içinden ve dışından yenilemeye çalışan ajanların tek bir cihazda toplanmasından oluşan; mikrobermabrazyon ve mezoterapi sentezi bir uygulamadır. Jellian Pen cihazı üzerinde bulunan 9/12/36 paslanmaz medikal çelik iğnecikten oluşur. Kalem ucuna benzeyen Jellian Pen Ultima A1 Dermaroller cihazında, boyu 0,5 mm-2,5 mm arasında değişen iğne boyları vardır. Boyu uygulamanın kişinin ihtiyacına göre seçilir, ayarlanabilir. Profesyonel iğneciklerle "Dermabrazyon" (cilt yenileme) etkisi için cilde saniyede 20 ila 50 vuruş yapılır. Vuruş sayısı da yine cildin ihtiyacına göre, uygulama yapılan yere, kişinin yaşına göre uzman kişi tarafından belirlenir. Uygulama seansları ve sayısı çok önemlidir.

Jellian Pen Ultima A1 Dermaroller cildin görünen yüzünü uyararak yenilemeyi hedefleyen yöntemlerden farkı; cildi içeriden destekleyen mezoterapi uygulamalarının etkisini de aynı anda sunabilmesidir. İğne boyu (9/12/36 ) ve vuruş sayısından sonra, cilde verilecek ürünler de kişinin ihtiyacına göre bir kokteyl oluşturularak uygulama tamamlanmış olur. Bilindiği üzere dışarıdan verilen vitamin, hyaluronik asitlerle cildin güçlenmesi, cilt bariyerinin kuvvetli oluşundan ötürü sınırlı bir başarı sağlar. Gençlik kalemi ile açılan küçük kanallardan derinin alt tabakalarına kadar ulaşan büyüme faktörleri, bitkisel kök hücre ekstreleri, vitamin ve serumlar Jellian Pen Ultima A1 Dermaroller'ın başarısını ve sonuçları artırdığı laboratuvar ortamlarında gözlemlenmiştir.
 

 Jellian markasının en beğenilen modellerinden olan Jellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme Cihazı orjinal ambalajında, uygun tasarım Jellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme Cihazı ve diğer Jellian güzellik ürünleri modellerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıJellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme Cihazı
Stok KoduJ-0066
Ürün KategorisiGüzellik Ürünleri
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Jellian Pen Ultima A1 - Mikro İğneleme Cihazı hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi