Jellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme CihazıJellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme Cihazı

Jellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme Cihazı

Ürün Kodu: J-0065

1384.62

TL

900.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme Cihazı - Ürün Açıklaması

Jellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme Cihazı Ürünlerimiz Dermatolojik Testlerden Geçmektedir.

Jellian Pen Ultima N4 Otomatik Dermaroller 

Jellian Pen Ultima N4; deri üzerinde uygulama yapılarak deri altındaki dokuda uyarım gerçekleştirir. Bu uyarım sayesinde beyin için problemli olmayan kırışıklık, akne vb. cilt problemlerinde yeniden problem haline getirerek beyni o bölgede tedavi yapmaya zorlar. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Deri üzerindeki tüm problemlerde etkilidir. Cihazın tüm başlıkları farklı cilt tipleri, kalınlıkları ve farklı vücut bölgelerinde kullanılmak üzere 0,25mm ile 2,5mm derinliğe kadar hasarsız ve hızlı çalışma imkanı sunar.
 

Jellian Pen Ultima N4 Otomatik Dermaroller Hangi Problemlerde Etkili?

-Kırışıklık ve Derin Kırışıklarda
- Akne ve skar izlerinde
- Krater aknelerde
- Leke ve pigmentasyonda
- Cilt sarkmalarında
- Göz altı morluk ve halkalanmalarda
- Selülit ve çatlak problemlerinde
- Ameliyat izlerinde
- Yara ve yanık İzlerinde
- Cilt yenileme ve antiaging uygulamarında  Güç : 1.500 ppm 
  Şarjlı modeldir.

 

 Jellian markasının en beğenilen modellerinden olan Jellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme Cihazı orjinal ambalajında, uygun tasarım Jellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme Cihazı ve diğer Jellian güzellik ürünleri modellerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıJellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme Cihazı
Stok KoduJ-0065
Ürün KategorisiGüzellik Ürünleri
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Jellian Pen Ultima N4 - Mikro İğneleme Cihazı hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi