Jellian El Dezenfektan Aparatı 1000 mLJellian El Dezenfektan Aparatı 1000 mL

Jellian El Dezenfektan Aparatı 1000 mL

Ürün Kodu: J6696

90.91

TL

50.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian El Dezenfektan Aparatı 1000 mL - Ürün Açıklaması

 Sinsi ve yayılmacı bir şekilde bulaşan bu virüs, maalesef bir çok can kaybına da sebep olmaktadır. Virüsten korunma yollarının en önemlisi izolasyon ve şahsi temizliktir. Özellikle el temizliğinin virüsün yayılmasında çok büyük engelleyici bir rolü bulunmaktadır. El temizliğinde sabun ve suyun kullanılamadığı yerlerlerde pratik bir çözüm olarak el dezenfektanları devreye girmektedir. Farklı ölçülerde bulunan el dezenfektanlarının yine çok fazla el değmeden hijyenik bir şekilde kullanılması da önemli bir konudur. Bu nedenle Jellian dezenfektan aparatı uygun bir üründür. Minimum el temas alanı ile cilt dezenfektanının kullanılmasını sağlar. 1000 ml kapasitesindedir.
 

Jellian El Dezenfektan Aparatı 1000 mL hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi