Jellian Hydra Facial AquaPeeling - PROFESYONEL CİLT TEMİZLİĞİ - ÜST SÜRÜMJellian Hydra Facial AquaPeeling - PROFESYONEL CİLT TEMİZLİĞİ - ÜST SÜRÜM

Jellian Hydra Facial AquaPeeling - PROFESYONEL CİLT TEMİZLİĞİ - ÜST SÜRÜM

Ürün Kodu: J595651

6923.08

TL

4500.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Hydra Facial AquaPeeling - PROFESYONEL CİLT TEMİZLİĞİ - ÜST SÜRÜM - Ürün Açıklaması

Nedir?  

New Face Aqua Peeling, yüz, boyun, dekolte başta olmak üzere cilde derinlemesine bakım yapan,onu kendini besleyip nemlendirerek yenilemesini ve ölü dokunun uzaklaştırılmasını sağlayan ,kombine işlemlerden oluşan yeni nesil bir medikal bakım işlemdir. Sivilceli, hassas ve normal ciltler gibi tüm cilt tiplerine uygulanabilir.
Cilt altında ki dokuların derin temizliği skar izleri ve derin siyah noktaların arınmasına yardımcı olur.

Temizlik sırasında cildin yeterli miktarda etkili ve doğrudan nemlendirilmesini sağlar.

Aqua Peeling, cildi aydınlatıcı ve yenileyici ürünlerin cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Çok kutuplu RF ile yüz şekllendirme ve lifting efekti yapar.
YARARLARI :

- Akne (sivilce) izlerini yoketme.

- Yüzeysel leke giderme.

- Cilt matlıklarını giderme.

- Genişlemiş gözenekleri giderme.

- Komedonları giderme.

- Cilt Gevşekliklerinin düzeltilmesi.

- Ciltdeki birikmiş ölü hücrelerin giderilmesi.

 

Jellian Hydra Facial AquaPeeling - PROFESYONEL CİLT TEMİZLİĞİ - ÜST SÜRÜM hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi