Jellian Kil Maskesi - Detoks EtkiliJellian Kil Maskesi - Detoks Etkili

Jellian Kil Maskesi - Detoks Etkili

Ürün Kodu: 8680419062268

36.36

TL

20.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Kil Maskesi - Detoks Etkili - Ürün Açıklaması

Jellian Detoks Etkili - Kil Maskesi

Yetersiz kalabilen günlük cilt temizliğine en büyük yardımcıdır.Cildinizi olumsuz etkilerden arındırıp yeniler, bu anlamda tam bir detoks etkisi sunar.

 
ماسك جليان بخاصية الديتوكس


إنها أكبر مساعدة للتطهير اليومي للجلد والتي قد تكون غير كافية , ينظف بشرتك من الآثار السلبية ويجددها ، مما يمنحك تأثير كامل للتخلص من السموم.

 

Jellian Kil Maskesi - Detoks Etkili hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 05072240015müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 05072240015 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi