Jellian Peeling Jel (Cilt Temizleyici & Canlandırıcı Jel)Jellian Peeling Jel (Cilt Temizleyici & Canlandırıcı Jel)Jellian Peeling Jel (Cilt Temizleyici & Canlandırıcı Jel)

Jellian Peeling Jel (Cilt Temizleyici & Canlandırıcı Jel)

Ürün Kodu: 2202665655

72.73

TL

40.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Peeling Jel (Cilt Temizleyici & Canlandırıcı Jel) - Ürün Açıklaması

 

Kurutucu kimyasal maddeler içermeyen jel yapılı formülü ile cilde ferahlık ve canlılık kazandırır. Gözeneklere derinlemesine işleyerek cildinizde birikmiş kir, yağ ve makyaj kalıntısından arındırır. Göz çevresi hariç cildin her bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Tüm ciltler için uygundur. İçeriğindeki vitamin granülleri sayesinde cildinize bakım yapar.

جل جليان المقشر

 

يوفر نضارة وحيوية للجلد بفضل تركيبته التي تعتمد على الهلام والتي لا تحتوي على أي مواد كيميائية مجففة.

ينظف الجلد الميت.

إنه يزيل بعمق الأوساخ والزيوت وبقايا المكياج على بشرتك.

 

يمكن استخدامه بسهولة في كل جزء من الجلد باستثناء منطقة العين.

يناسب جميع انواع البشرة , وبفضل حبيبات الفيتامين داخله فهو يقوم بتنظيف البشرة.

 Jellian Peeling Jel  hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi