Jellian Saç Bakım ToniğiJellian Saç Bakım ToniğiJellian Saç Bakım Toniği

Jellian Saç Bakım Toniği

Ürün Kodu: J555

38.46

TL

25.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Saç Bakım Toniği - Ürün Açıklaması

                                                                            Jellian Saç Bakım Toniği
-Vitaminlerle zenginleştirilmiş bitkisel kompleks içeren JELLİAN saç bakım toniği, saç ve saç köklerine enerji ve güç verir. Saç derisini ferahlatır ve serinletir.
Kullanım:
 Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Temiz saça ve saç diplerine masaj yaparak uygulayın.

Jellian Saç Bakım Toniği hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi