Jellian SAÇ VE CİLT ANALİZ CİHAZIJellian SAÇ VE CİLT ANALİZ CİHAZI

Jellian SAÇ VE CİLT ANALİZ CİHAZI

Ürün Kodu: jcltbkm

4000.00

TL

2200.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian SAÇ VE CİLT ANALİZ CİHAZI - Ürün Açıklaması

50X Lens ile cilt analizi (yağlı, kuru, normal cilt analizi, batık tespiti v.b.)200X Lens ile saç analizi (hasar ve nem dengesi analizi vb.)Tüm windows işletim sistemleri ile uyumluVideo veya fotoğraf çek, kaydet, daha sonra karşılaştırOtomatik ışık dengesiMetal çantası ile güvenli ve kolay taşıma

Jellian SAÇ VE CİLT ANALİZ CİHAZI hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi