Jellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı KremJellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı KremJellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

Jellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem

Ürün Kodu: 8680254565634

76.92

TL

50.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem - Ürün Açıklaması

Jellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem Ürününü jellian.com dan temin edebilirsiniz.

Jellian Selülit Kremi Etkileri

Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, portakal kabuğu görünümünün azalmasına, kol ve bacakların daha pürüzsüz olmasına ve yeniden şekillenmesine yardımcı olur. Sorunlu bölgelere masaj ile uygulanarak dolaşımı hızlandırmaya, cildin daha sıkı ve düzgün bir görünüm kazanmasına, baldır ve kollardaki yağ hacminin görüntüsünün iyileşmesine olanak sağlar.Cildin genel görünümünde %80' e, selülit ve çatlak görünümünde %69' a varan iyileşme sağlamaya yardımcı olur.Tüm cilt tiplerine
uygundur.
 

Jellian Selülit Kremi Kullanımı

Selülit kremi temiz cilde masaj şeklinde uygulanır, ceviz büyüklüğünde krem avuç içerisine alınır ve cilde aşağıdan yukarıya doğru uygulanır, sert masajla uygulanması ürünü daha da etkili hale getirir.Cildin temiz olması kremin emilmesi bakımından da önemlidir. Cilt kirden ve terden arındırıldığında ürün daha etkili hale gelir.
 

 


 


 

Jellian markasının en beğenilen modellerinden olan Jellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem orjinal ambalajında Jellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem, uygun tasarım Jellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem ve diğer Jellian cilt bakım kremlerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıJellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem
Stok Kodu8680254565634
Ürün KategorisiVücut Bakımı
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Jellian Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi