Jellian Soft Peeling Cilt Bakım Seti

Cildinizdeki ölü hücreleri uzaklaştırarak cildinizin hızlı bir şekilde yenilenmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli:
Ürünü sabah veya akşam haftada bir veya iki defa cildinizde peeling yapmak istediğiniz bölgesine mercimek tanesi miktarınca alıp hafif masaj yaparak uygulayınız. 5 dk bekletip bol su ile durulayınız.

Uyarılar:
Haricen kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında, serin ve kuru yerde, kapağı kapalı ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

İçindekiler:
Aqua, Acrylates Copolymer, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocamphoacetate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Prunus Armeniaca Seed Powder. Fragrance

C Vitamini
Kullanım Şekli: 

C Vitamini serumunu kullanmadan önce, cildinizi uygun ürünlerle temizledikten ve tonik kullandıktan sonra, parmak ucunuza birkaç damla serum damlatarak yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayınız. Dikkat edilmesi gereken bir nokta bu işlemin özellikle akşam uygulanmasıdır. Güneş ışınları cildinizde lekeler oluşturabilir. C vitaminin cildinizdeki akneli bölgelerde uygulandığında tedavinize yardımcı olacaktır.

Uyarılar: 
Haricen kullanım içindir. Gözle temasından kaçınınız. Güneşten uzak tutunuz. Hava ile temas ettirmeyiniz. Oda sıcaklığının altında, serin ve kuru yerde, kapağı kapalı ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

İçindekiler: 
Deiyonize Su, Phantenol, Gliserin, Aloe Vera, C-Vitamini (Askorbik Asit), Sodyum Askorbate, Clove Oil, E-Vitamini (Tocoperol Acetat), Phenoxy Ethanol, Ethylhexylglycerin.

TİTANYUM Dermaroller 0.5 mm
Dermaroller, cilt üzerinden geçerken cilt yüzeyinde derin olmayan, geçici, küçük mikro kanalcıklar oluşturur. Cilde açılan kanallar mikroskobik boyuttadır ve böylece cildin çevre dokusu yıkılarak derinin kendi kendini iyileştirme mekanizması harekete geçer, kan dolaşımı hızlanır, fibroblastlarda kolajen (cildin gerginliğini ve dolgunluğunu sağlayan lifli protein) üretimi 200-300 kat artar ve cildin yeniden yapılanması hızlanır.


‘’Jellian Dermaroller’ın Faydaları Nelerdir?’’

- Cilde uygulanan etki maddelerinin direkt olarak doku altına geçişi sağlanır,
- Cilt yeniden yapılanır,
- Elastin, collagen fibronektin, hyaluronic asit stimülasyonu arttırılarak anti-aging etki sağlanır,
- Kan dolaşımı hızlanır,
- Yaşlı ve keratinize hücresi artmış cildin yenilenmesi desteklenir,
- Genişlemiş porlar (gözenekler) sıkılaşır,
- Ölü hücreler ciltten uzaklaştırılarak cilt yüzeyinin düzgün ve pürüzsüz görünmesi sağlanır.