Jellian Soyulabilir Yosun Maskesi - Akne Kurutucu Cilt Maskesi 100 MLJellian Soyulabilir Yosun Maskesi - Akne Kurutucu Cilt Maskesi 100 MLJellian Soyulabilir Yosun Maskesi - Akne Kurutucu Cilt Maskesi 100 MLJellian Soyulabilir Yosun Maskesi - Akne Kurutucu Cilt Maskesi 100 MLJellian Soyulabilir Yosun Maskesi - Akne Kurutucu Cilt Maskesi 100 ML

Jellian Soyulabilir Yosun Maskesi - Akne Kurutucu Cilt Maskesi 100 ML

Ürün Kodu: 8680254566600

90.73

TL

49.90

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Soyulabilir Yosun Maskesi - Akne Kurutucu Cilt Maskesi 100 ML - Ürün Açıklaması

Jellian Soyulabilir Yosun Maske

Faydaları​:

- Sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur.
- Kırışıklıkları gidermeye ve nem oranını dengelemeye yardımcı olur.
- Antioksidan özelliğiyle cilde zarar veren toksinlerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
- Hücrelerin iyi beslenmesine ve yenilenmesine yardımcı olduğundan cildin güzelleşmesine olumlu etkisi vardır. 
- Ayrı ayrı besinlerden alınması gereken cildi besleyici vitamin mineral ve proteini zengin olarak içerisinde barındırmaktadır.
 

 

Jellian Soyulabilir Yosun Maskesi - Akne Kurutucu Cilt Maskesi 100 ML hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi