Jellian Sterilizasyon CihazıJellian Sterilizasyon Cihazı

Jellian Sterilizasyon Cihazı

Ürün Kodu: 669656652

1454.55

TL

800.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Jellian Sterilizasyon Cihazı - Ürün Açıklaması

Jellian Sterilizasyon Cihazı

Cilt bakımı ve manikür pedikür ekipmanlarını siteril etmeniz için üretilmiştir.● Cilt bakımında kullanılan tüm aparatlar için uygundur.● Mikrop üretmeyen plastik gövde● 20 dakikada sterilizasyon● Dijital & Manuel kontrol● Dijital modelde otomatik kapanma ve sesli ikaz ● Kapak açıldığında otomatik sönme● Düşük sıcaklıktan dolayı malzeme zarar görmez● Steril olan aletler daha kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale gelirجهاز التعقيم جليان يستخدم لتعقيم معدات البوديكور والمونيكور ومعدات العنايه بلبشره .مناسبة لجميع الأجهزة المستخدمة في العناية بالبشرة.مجسم الجهاز بلاستيكي عير حاوي على المكروب .20 دقيقة تعقيم .استهدام الي او يدوي .الموديل الرقمي يحتوي على اغلاق اتوماتيكي وايقاظ الي .الخروج التلقائي عند فتح الغطاء.بسبب انخفاض درجة الحرارة فان المعدات تبقى سليمهبعد تعقيم الاجهزة ننتظر قليلا ثم تصبح قابله للاستخدام .

Jellian Sterilizasyon Cihazı hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 05072240015müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 05072240015 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi