Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı TedavisiPlex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi

Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi

Ürün Kodu: J-0068

1230.77

TL

800.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi - Ürün Açıklaması

Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi Sitemizde bulunan güzellik ürünleri orjinal ambalajındadır.

Jellian Plex Pen Cihazı

Jellian Plex Pen Cihazı, göz kapakları sarkmasının giderilmesinde ameliyatsız, kansız, dikişsiz  tedavi olanağı sağlar.
 

Jellian Plex Pen Cihazı ile hangi tedaviler yapılabilir?

- Kaz ayağı çizgileri
- Akne ve akne izleri
- Göz kapaklarındaki beyaz ve sarı lekeler
- Dudak üzeri sigara çizgileri
- Çeşitli et benleri (yalnızca kesinlikle riski olmayan benler)
- Karın germe ve boyun germe
- Çil tedavileri
- Yara izlerini silme
- Siğil tedavileri

Tedavi herkes için uygundur fakat işlem yapılacak bölgede aktif yara veya enfeksiyonu olanlar ile gebelerde kullanılmaz.

İşlem öncesinde 1 hafta boyunca kan sulandırıcı ilaçların, ağrı kesicilerin ve alkol kulanımının olmaması gerekir.

 

Jellian Plex Pen sonrası ne ile karşılaşırım ve nasıl bir bakım yapabilirim?

Tedavi alanı çevresinde şişlik-ödem görülmesi normaldir. (Ödem için ödem çözücü solüsyon önerilir. Kişiden kişiye değişmekle birlikte bu ödemin çözülmesi 1-5 gündür). Tedavi alanı nötr sabun (ph:5,5) (bulunabilirse marsilya sabunu) ile temizlenmelidir ve hiçbir alkollü ürün ile dezenfekte edilmemelidir. Dezenfektan olarak yalnızca benzalkonyum klorür içerikli ürünler tercih edilmelidir. Oluşan kabuklar herhangi bir flaster veya bant ile kapatılmamalıdır. Buharlaşarak kabuk haline gelen doku yaklaşık 7 ile 20 gün arasında düşmektedir. Bu kabuklar kesilikle kaldırılmamalı, kendilerinin düşmesi beklenmelidir. Bölgeyi yumuşatmak için, herhangi bir nemlendirici krem sürülmemelidir. Güneş veya yapay ışıklardan bölgeyi korumak için kalın bir likit fondöten bloğu uygulanmalıdır. (Bilgisayarlar, uva ışık veya ev ışığı dahil). Bu likit fondotenli güneş koruyucular sabah uyandıktan sonra ve akşam yatana kadar birkaç saatte bir tekrarlanmalıdır. Yatmadan önce nötr sabunla ovalamadan likit fondotenli güneş koruyucu silinmeli ödem çözücü ıslak pansuman 10 dk uygulanmalı ve arkasından önerilecek olan göz damlası (sadece kabuklara) sürülerek yatılmalıdır. Sabah uyandıktan sonra yine 10 dk ilaçlı ıslak pansuman arkasından göz damlası (sadece kabuklara) sürülüp cilt damlayı emdikten sonra yine akşam yatana kadar likit fondotenli güneş koruyucu sürülmeye devam edilmelidir.
 

Sonuç almak için kaç seans gerekir?

Yapılan işleme ve bölgeye göre 1 ila 3 seans gerekebilir.
 

Jellian Plex Pen Cihazının yan etkileri nelerdir?  

İşlem uygulanan alanda küçük kabuklar meydana gelir. Göz kapağındaki en sık yan etki ödemlenmedir, göz kapakları balon gibi olabilir. (1-5 günde kaybolur). Göz kapağı dışı uygulamalarda birkaç ay süren pembelik meydana gelebilir. Nadiren leke, scar ile karşılaşılabilir. Hijyenik kurallara uyulmazsa enfeksiyon oluşabilir.
 

Jellian Plex Pen işlemi sırasında ağrı hissedilir mi? 

İşlem öncesi lokal anestezik kremler streç altında 30-40 dk bekletilir. Böylece ağrı hissi en aza iner.

 

Jellian Plex Pen işlemi ne kadar sürer? 

Lokal anesteziden sonra işlem yaklaşık olarak bölgenin büyüklüğüne göre değişmekle birlikte 10-45 dk sürmektedir.
 

Ne kadar süre etkilir?

Bu süre kişisel faktörlere (uyku düzeni, beslenme alışkanlıkları, sigara alkol tüketimi, sık enfeksiyon geçirme, kullanılan ilaçlar, güneş maruziyeti, az su içme) bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte 2-5 yıl süre ile etkilidir.  


بلكس بن جليان – مزيل البقع النمش الجلد الميت – علاج جفن العين بدون عمليه

يقوم قلم جليان بلكس بعلاج ترهلات جفن العين بدون عمليه بدون دماء بدون جرح حتى .

ما هي انواع العلاجات التي يوفرها قلم بلكس ؟؟
علاج تجاعيد العين
علاج الزيوان و اثاره
البقع البيضاء والصفراء على جفن العين
خطوط السيجارة على شفاف المدخنين
بقع الجلد المختلفه , طبعا اولئلك اللواتي ليست في مناطق خطرةشد البطن وتمطيط الرقبة
علاج النمش
يزيل اثار الجروح
علاج البثره
العلاج مناسب للجميع لكن ليس على اماكن الجروح المفتوحة او الملتهبة او الحوامل.
لا ينبغي أن تستخدم أدوية التخفيف من الدم والمسكنات الكحولية والكحول لمدة أسبوع واحد قبل الإجراء.مالذي يحدث بعد استخدام قلم بلكس وكيف يمكنني القيام بالعنايه حينها ؟؟
 
ان ظهور الانتفاخ او الاحمرار هول المنطقة المعالجه يعتبر امر عادي , ينصح لعلاج هذه الوذمه استخدام المذيب ولكن تختلف النتيجه من شخص الى اخر 1-5 ايام ربما , منطقة العلاج يجب تنظيفها بالصابون المحايد (درجة الحموضة:5.5) (صابون مرسيليا إذا كانت متوفرة) وليس تطهيرها بمنتج كحولي , كمطهرات يجب أن يتم استعمال المنتجات المحتوية على كلوريد البنزالكونيوم فقط , لا يجب تغطية الأصداف المشكّلة بأي لاصق أو شريط , يتناقص نسيج القشرة المتبخرة بنحو 7 إلى 20 يومًا , لا ينبغي إزالة هذه الاغطيه ، ينبغي أن يتوقع أن تسقط بنفسها , لا ينبغي تطبيق كريم الترطيب لتليين المنطقة , يجب وضع كتلة سميكة من الأسطح لحماية المنطقة من الشمس أو المصابيح الاصطناعية , أجهزة الكمبيوتر ، ضوء UVA أو ضوء المنزل المدرجة , يجب أن نكرر وضع هذه الكريمات الواقية من الفوندوتين السائل كل بضع ساعات بعد الاستيقاظ في الصباح وحتى المساء , قبل الذهاب إلى السرير و بصابون محايد قبل فرك الاساس السائل قابل للذوبان ، يجب تطبيق مطهر وذمة المذيب لمدة 10 دقائق ، ثم ينبغي تطبيق قطرة العين (الجفن فقط) عن طريق المسح , بعد الاستيقاظ في الصباح ، بعد 10 دقائق من خلع الملابس المبللة بالدواء ، يجب وضع قطرات العين على الجلد (فقط من الخارج) ويجب الاستمرار في استخدام الجلد مع واقي الشمس السائل من الاساس حتى بعد أن يسقط الجلد.

كم جلسه يتطلب للحصول على النتيجه ؟
بحسب المنطقة والاعمال المراد تطبيقها تختلف من 1-3 جلسات .ماهي التاثيرات الجانبيه لقلم بلكس؟  
قد تظهر اصداف بشره على الاماكن المعالجه , التأثير الجانبي الأكثر شيوعًا على الجفن هو الانتفاخ الخارجي , الجفون يمكن أن تكون مثل البالونات , من 1-5 ايام يمكن ان يدوم , للتطبيقات خارج الجفن ، قد يستمر الوردي لعدة أشهر. نادرا ما يمكن تشكل بقع ، ندب. قد تحدث العدوى إذا لم يتم اتباع القواعد الصحية.


هل نتعرض لالم اثناء تطبيق قلم بلكس ؟  
قبل الإجراء ، يتم الاحتفاظ بكريمات مخدر موضعي تحت الجلد لمدة 30-40 دقيقة. وبالتالي ، يتم تقليل الشعور بالألم.

كم تبقى مده تاثيره ؟
هذه الفترة الزمنية ، اعتمادا على العوامل الشخصية (أنماط النوم ، والعادات الغذائية ، والتدخين ، واستهلاك الكحول ، والالتهابات المتكررة ، والأدوية المستخدمة ، والتعرض لأشعة الشمس ، وشرب كميات أقل من الماء) تتراوح بين 2 إلى 5 سنوات ، على الرغم من فعاليتها.

 

 Jellian markasının en beğenilen modellerinden olan Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi orjinal ambalajında, uygun tasarım Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi ve diğer Jellian güzellik ürünleri modellerine jellian.com'dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün AdıPlex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi
Stok KoduJ-0068
Ürün KategorisiGüzellik Ürünleri
MarkaJellian
Bedenler
Renkler


Plex Pen - Leke Çil Et Beni Giderici - Ameliyatsız Göz Kapağı Tedavisi hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi