Soyulabilir Altın Maske - Gold Mask 100 MLSoyulabilir Altın Maske - Gold Mask 100 MLSoyulabilir Altın Maske - Gold Mask 100 MLSoyulabilir Altın Maske - Gold Mask 100 MLSoyulabilir Altın Maske - Gold Mask 100 ML

Soyulabilir Altın Maske - Gold Mask 100 ML

Ürün Kodu: 8680254566129

69.23

TL

45.00

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Soyulabilir Altın Maske - Gold Mask 100 ML - Ürün Açıklaması

Jellian Soyulabilir Altın Maske 

Jellian Soyulabilir Altın yüz maskesi, yüze uygulanan 24 ayar altın folyo veya jel ile yapılan bir tedavi uygulamasıdır. Amacı kırışıklıkları azaltarak cilde genç bir görünüm kazandırmak olan altın maskesinin etkisi altın metalinin yumuşak olması nedeniyle cilt tarafından daha kolay emilmesinden gelmektedir. Altın yüz maskesi ile kuru ve yağlı ciltler dengelenebilir, cilt yumuşar ve akne oluşumunda azalma sağlanır.
 

 

Faydaları:

- Cildi yoğun bir şekilde sıkılaştırır. 
- Cilt üzerindeki ince çizgileri ve kırışıklıkları giderir.
- İçerisinde bulunan altın tozları sayesinde cilt nem oranını korur.
- Ciltteki ölü hücreleri tekrar dirilterek erken yaşlanmanın önüne geçer.
- Cildin temizlenmesini sağlar.
- Her cilt tipine uygundur. Bu maskeyi hamile ve emziren anneler dahi kullanabilir. Hiç bir zararı yoktur.
- El, ayak, boyun, yüz ve gerdan bölgesine uygulanabilir.
- Ciltteki sivilceleri ve akneleri azaltır.
- Cilt rengini açar.
- Bir kaç uygulamadan sonra cilt lekelerinde gözle görülür bir azalma oluşur.

 Soyulabilir Altın Maske - Gold Mask 100 ML hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 41 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0850 840 95 63 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi