Soyulabilir Siyah Maske - Black Karbon Mask - Siyah Nokta Maskesi - 100MLSoyulabilir Siyah Maske - Black Karbon Mask - Siyah Nokta Maskesi - 100MLSoyulabilir Siyah Maske - Black Karbon Mask - Siyah Nokta Maskesi - 100MLSoyulabilir Siyah Maske - Black Karbon Mask - Siyah Nokta Maskesi - 100MLSoyulabilir Siyah Maske - Black Karbon Mask - Siyah Nokta Maskesi - 100ML

Soyulabilir Siyah Maske - Black Karbon Mask - Siyah Nokta Maskesi - 100ML

Ürün Kodu: 8680254566112

76.77

TL

49.90

TL

(KDV Dahil)
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve Kargo
  • Değişim ve İade
  • Ödeme ve Taksit

Soyulabilir Siyah Maske - Black Karbon Mask - Siyah Nokta Maskesi - 100ML - Ürün Açıklaması

Jellian Soyulabilir Siyah Maske 

Yüzlerce yıl toprağın altında kalmış, beklemiş olan polifenoller ile cilt sağlığınıza ve güzelliğinize oldukça faydalıdır. Rengi ise kendinden gelen doğal bir renktir yani herhangi bir katkı maddesi içermez. Siyah maskenin içerisinde bunun yanı sıra; kalsiyum, çinko, molibden, potasyum ve suda eriyen birçok vitamin de yer almaktadır. Bu maske etkisini ise ilk yarım saatte göstermektedir. Farkı hemen hissedeceksiniz. Bunun nedeni ise içerisinde 40 kg'a yakın bitkinin ve de ham maddenin özütü yer almaktadır.
 

Faydaları:

- İçeriğinin doğal polifenoller, çinko, kalsiyum ve potasyum mineralleri ve vitaminlerinden oluşması tercih sebebidir.
- Sivilce ve siyah noktaları önlemektedir.
- Nem dengesini sağlayarak kan dolaşımını arttırır.
- İltihap ve ödem giderici etkisi vardır.
- Yaşlılık etkilerini azaltır.
- Cildi yeniler.
- Ciltte detoks etkisi yaratır.
- Ciltte tazelenmeye neden olur ve hafif bir his verir.
- Ölü hücrelerden temizlediği ciltte sıkılaşmaya neden olur. 

Soyulabilir Siyah Maske - Black Karbon Mask - Siyah Nokta Maskesi - 100ML hakkında aklınıza takılan tüm sorular için 0552 550 34 42 müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Jellian, 2016 yılında kozmetik sektöründeki yenilikleri Türkiye pazarına taşımak amacıyla kurulan Jellian, markasının portföyündeki ürünler, güzellik salonları, medikal cilt bakım merkezleri estetik merkezleri ve son kullanıcılar için kullanıma uygun ürünlerdir. Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son teknolojileri takip ederek ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kozmetik ve ev tipi cilt bakım cihazlarımız ile kaliteyi ön planda tutmaktayız.
Öncelikli ilkemiz, 7 gün 24 saat destek hattımız 0 212 295 88 11 ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, etkili ve doğru hizmet vermektir.

Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden kozmetik sektöründe ki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre kendimizi yenilemekteyiz.

Jellian, markası olarak, yenilikçi, etkili, kaliteli ve doğru hizmet anlayışlını amaç edinerek bu yolda taviz vermeden ilerlemekteyiz.Roller Tedavisi