Yosun Nedir, Ne işe yarar? Yosun Maskesi Siyah Noktalarda Etkilimidir?

Yosun Nedir, Ne işe yarar? Yosun Maskesi Siyah Noktalarda Etkilimidir?

Vücutta biriken radyoaktif kimyasallar için detoks etkisi gösteren stronsiyumu en çok içerisinde barındıran besinlerden bir tanesi deniz yosunudur.

Deniz yosunu, ağır metaller ve yüksek düzey radyasyona maruz kalan vücut bölgelerinin temizlenmesi ve vücudun tamamı ile detoks ile temizlenmesini sağlayan mucizevi bir besindir.

Aynı zamanda vücut içerisindeki diğer toksinlerin atılmasını da bileşenler arasında bulunan kurşun ve kadmiyum ile sağlamaktadır.

Yosun Maskesi, cildi kirden, yağdan arındırırken cildin nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı olur. cilde esnekliğini veren ve kırışmasını engelleyen kolajen üretiminide tetiklemektedir. Vitamin ve mineraller açısından çok zengin bir içeriğe sahiptir.

Yosun maskesinin en önemli özelliği ise her cilt tipine uygun olmuş olmasıdır. Anti bakteriyel özelliği ile gözenekleri derinlemesine temizlerken, cilde sıkılık kazandırmaktadır. Ayrıca hassas olan cilt tipleride gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir.

Yosun Maskesi Faydaları?

-Yosun maskesi akneleri ve sivilceleri kurutması yanında siyah noktalarda azalmayada sebep olmaktadır.


-Antidoksidan özelliğiyle cilde zarar veren toksinlerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur.


-Yosun maskesi anti-aging özelliğine sahiptir ve cildin dinç kalmasını sağlar.


-Bu maske sadece yüz bölgesinde değil aynı zamanda boyun, dekolte ve kol bölgesinde de kullanılabilir. Ödem atmaya destek verir.


-Cildin nem ihtiyacını karşılama konusunda oldukça büyük bir rol oynar. Bu nedenle nem düzeyinde düşüş olan cilde ihtiyacı olan nemi sağlar.

-Anti-aging özelliği sayesinde kırışıklıklarıın azalmasına yardımcı olur. cildin yaşlanmasını engeller ve genç görünmesini sağlar.
-Hücrelerin yeniden yapılanmasını sağlar. Kirden ve fazla yağdan arınmasına yardımcı olurken aynı zamanda cildin esnekliğini de geri kazandırır.
 

 Ürünü incelemek için tıklayınız.